Сила в правді

Навігація
Головна Новини Інтер буде оскаржувати рішення Нацради

Інтер буде оскаржувати рішення Нацради

Телеканал Интер подает в суд на Нацсовет по поводу штрафа за концерт ко Дню победы

Інтер буде оскаржувати рішення Нацради
в Новини/Світська правда

Телеканал Інтер подасть до суду на Національну раду з телерадіомовлення у зв’язку зі штрафом за концерт до Дня перемоги.

Прес-служба телеканалу повідомляє, що виїзна перевірка Нацрадою не дала аргументованих і обґрунтованих підтверджень порушення Інтером положень чинного законодавства, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Згідно з повідомленням, проведена 22-23 травня 2018 року позапланова виїзна перевірка каналу Нацрадою не дала аргументованих і обґрунтованих підтверджень порушення телеканалом Інтер положень чинного законодавства. Свої заперечення на звинувачення телеканал направив до Нацради.

У прес-службі зазначили, що до державного свята День перемоги була присвячена тематична передача «Перемога. Одна на всіх». У програмі Інтер відкрито засудив нацизм і нагадав про роль України у перемозі над ним.

Також повідомляється, що в акті перевірки комісія Нацради навела кілька цитат з програми.

“Всі вони пов’язані виключно із засудженням нацизму як прояви фашизму. В ефірі концерт «Перемога. Одна на всіх», став абсолютним лідером, його подивились 7,3 млн. осіб. Після виходу концерту на телеканал протягом декількох тижнів надходили численні звернення глядачів з подяками за створену програму”, – йдеться в повідомленні.

Телеканал Інтер оскаржує рішення Нацради в судовому порядку.


Раніше стало відомо, що Нацрада ухвалила рішення оштрафувати телеканал Інтер на 4 млн. гривень через концерт, показаний в ефірі 9 травня 2018 року з нагоди Дня перемоги.

Нагадаємо, 9 травня “Інтер” транслював запис концерту до Дня перемоги у Другій світовій війні, під час якої ведучий заявив про необхідність “не допустити” перейменування вулиць в Україні в честь “фашистських злочинців”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: