Українці попросили у святих Петра і Павла миру

У народі свято Петра і Павла вважається початком підготовки до жнив

Українці попросили у святих Петра і Павла миру
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києво-Печерській лаврі відсвяткували день Петра і Павла, в день свого ангела провів святу літургію з нагоди свята Митрополит Павло. Привітати його і відвідати богослужіння традиційно прийшло багато парафіян Лаври.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на 112.ua

Loading...

“Свята церква дякує їм за їхні труди,  і просить сьогодні у Бога милості, щоб вони молилися за нашу країну, за наш народ, за нашу святу церкву і нас грішних, недостойних, щоб і ми їх мережами проповіді досягли Царства Небесного. Всіх вітаю з святом і бережи Господь!” – сказав парафіянам намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павло.

Під час богослужіння священнослужителі та парафіяни молитвами просили святих Петра і Павла про мир в Україні та благословення Української православної церкви.

Петро і Павел – два різних по долі і шляхи до Бога християнських апостола. Втім, спільний день вшанування для них церква обрала не випадково. Християни кажуть: це нагадування про різноманіття людських характерів і шляхів до Бога.


Watch video!


У церкві цей день завершує Петрів піст вважається хоч і не таким суворим, як інші, але досить тривалим.


Нагадаємо, в Україні 12 липня відзначають свято Петра і Павла. В цей же день завершується Петрів піст. З сьогоднішнього дня починалися петрівські гуляння, які тривали до першого Спаса.

Нагадаємо, до Дня православної сім’ї, який відзначався 8 липня, Глава Місії Синодального відділу Української Православної Церкви у справах сім’ї архієпископ Пантелеімон розповів про те, чого сучасникові не вистачає для створення міцного традиційного союзу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...