Сила в правді

Навігація
Головна Новини «УНН» співпрацює з забудовником, який наймав тітушок для побиття киян

«УНН» співпрацює з забудовником, який наймав тітушок для побиття киян

Информагентство пиарит «Киевгорстрой»

«УНН» співпрацює з забудовником, який наймав тітушок для побиття киян
в Новини/Соціальна правда

Українське інформагентство «УНН» співпрацює з компанією «Київміськбудом», яка замішана у низці скандалів.

Після призначення на посаду голови компанії Ігоря Кушніра, між забудовником і городянами почалися постійні конфлікти.

Наприклад, кияни виступили проти зведення висотки на спірній земельній ділянці по пер. Святошинському, 2. Місцеві жителі запевняли, що наділ ще у 1992 році був виділений під будівництво дитсадка і незаконно відведено у володіння “Київміськбуду”.

До того ж, мешканці Святошина звинувачували керівництво компанії в неодноразових нападах “тітушек”, які, б’ючи киян, нібито, відстоювали інтереси “Київміськбуду”.

Підтримали киян бійці батальйону “Азов”, які виступили проти забудовника. А після чергового зіткнення на будівельному майданчику, вони заблокували офіс “Київміськбуду”.

Пізніше в «Київміськбуді» навіть звернулися до керівництва країни з вимогою: “втрутитися в цю ганебну ситуацію і покарати винних так, щоб “мода” на рейдерські захоплення цілком законних будівництв в країні нарешті перестала приносити дивіденди тим, хто за це платить”.

І на тлі таких постійних скандалів, «УНН» публікує замовні матеріали про забудовника, рекламуючи їх як надійну компанію.

Тільки за останні кілька місяців на «УНН» вийшли близько десятка замовних матеріалів про «Київміськбуді».

Видання постійно пише позитивні відгуки про компанії з такими заголовками «Кількість житла в Україні росте» і «За кількістю нового житла на душу населення Україна в минулому році випередила ЄС». В даних матеріалах «УНН» розхвалює «Київміськбуд», який повідомляє, скільки квартир побудовано за звітний період.


«УНН» співпрацює з забудовником, який наймав тітушок для побиття киян


Нагадаємо, що «УНН» хвалило роботу президента ХК «Київміськбуд» Ігоря Кушніра, який підозрюється в корупційних махінаціях.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: