Директор “Укрпошти” не впорався зі своїми обов’язками

Заява Смілянського про відставку передбачає його відхід з посади з 31 серпня 2018 року.

Директор “Укрпошти” не впорався зі своїми обов’язками
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

2 липня генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський написав заяву про відставку. Про це заявив сам Смілянський на зустрічі з журналістами.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  “Економічна правда”.

Ігор Смілянський озвучив умови, на яких готовий залишитися: можливість формувати власну команду, мати політичну незалежність, можливість проводити радикальні реформи і реалізовувати чітку стратегію розвитку підприємства.

“Мені потрібні нові люди, можливість сформувати команду. А без нових людей і власної команди неможливі реформи”, – пояснив свої умови Смілянський.

Новий контракт, за його словами, повинен бути з адекватними умовами і відповідною системою мотивації в прив’язці до показників ефективності.

“Я запропонував модель – протягом року за підсумками кварталу я буду оцінюватися виключно за обсягом виручки, на річній основі я оцінююсь на підставі якості доставки, реалізації інвестиційної програми і проходженні річного аудиту”, – пояснив він.

За виконання цих умов і підписання нового контракту Смілянський готовий продовжити роботу на посаді гендиректора “Укрпошти”.

Заява про відставку передбачає його відхід з посади з 31 серпня 2018 року.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, генеральний директор ПАТ “Укрпошта” Ігор Смілянський  задекларував 3 958 541 грн доходів, цю суму склала його заробітна плата. Про це  стало відомо з його електронної декларації за 2017 рік.

Нагадаємо також, Ігор Смілянський раніше заявив, що державний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» щороку отримує 1 млрд збитків через доставку пенсії.

Джерело: Народна Правда