Сила в правді

Навігація
Головна Новини Коли закінчується вступна кампанія до ПТУ: названо дату

Коли закінчується вступна кампанія до ПТУ: названо дату

Прийом документів повинен закінчитися до початку занять

Коли закінчується вступна кампанія до ПТУ: названо дату
в Новини/Соціальна правда

Зарахування до установи профосвіти триватиме до 1 вересня, але графік прийому документів заклади визначають самостійно. Про це повідомила генеральний директор директорату професійної освіти МОН Ірина Шумик.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНН.

“Вступна кампанія в заклади профосвіти не має чітко визначених строків — вони самостійно оголошують конкурс, визначають дати вступних випробувань, формують списки рекомендованих до зарахування. Враховуючи комплектацію груп, заклади продовжують або завершують набір учнів, проте прийом документів повинен закінчитися до початку занять — до 1 вересня 2018 року”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, вимірювати знання претендентів при вступі установа може за допомогою різних критеріїв. Серед них — співбесіда, рейтинг по середньому балу свідоцтва або атестата про освіту, вступні іспити тощо. Традиційно Умовами вступу визначено перелік тих, хто має право першочергового зарахування або поза конкурсом, надавши підтвердження на право пільгового вступу.

Хочу підкреслити, що в Україні професійне освіту доступно і має ряд переваг. В цьому році ми пропонуємо близько 100 тис. місць для навчання на бюджеті. У минулому році професійну освіту за рахунок регіонального та державного замовлення почали отримувати 101 тис. учнів. Забезпечуються стипендії та гуртожитки. Також під час навчання учні можуть розраховувати на оплату виробничої практики, яка проходить на підприємствах”, – зазначила Ірина Шумик.

Вона додала, що вже зараз можна визначити найбільш популярні професії серед абітурієнтів — це перукар, кухар, кондитер, водій або слюсар з ремонту автотранспорту, штукатур, плиточник. А в закладах, які постійно працюють над якістю навчання учнів, покращують матеріально-технічну базу та відкриті до співпраці з роботодавцями, вже є певна конкуренція серед абітурієнтів.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що учасники зовнішнього незалежного тестування з англійської мови жалілись на надмірну складність завдань тесту, а також поганий звук аудіозаписів, які використовували для аудіювання.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики, біології, а також іспанської, німецької, французької та англійської мов розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Також ми розповідали про основні нововведення вступної кампанії-2018. Відзначимо, що в 2018 році при вступі будуть зараховуватися сертифікати ЗНО 2016, 2017 і 2018 років, крім сертифікатів з іноземних мов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: