Сила в правді

Навігація
Головна Новини Китобійна компанія вбила рідкісного кита

Китобійна компанія вбила рідкісного кита

Цей вид знаходиться під загрозою зникнення. Виловлена особина досягала 30 метрів в довжину

Китобійна компанія вбила рідкісного кита
в Новини/Соціальна правда

Вперше за останні 40 років було скоєно вбивство синього кита, що перебуває під загрозою зникнення . 30-метрову особину виловила і вбила китобійна компанія Hvalur HF, яка належить одному з найбагатших людей в Ісландії Крістьяну Лофтссону.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на CNN.

В інтернет потрапило відео, на якому видно, як співробітники китобійні по черзі видираються на спину ссавцю і фотографуються.

Лофтссон стверджує, що співробітники його компанії вбили зовсім не синього кита, а фінського, вилов якого не заборонений в Ісландії.

“Але якщо це дійсно синій кит, то вбивство сталося випадково”, – заявив бізнесмен.


Біологи, які розглядали фото і відео, стверджують, що це саме синій кит. На спині можна побачити характерні для нього білі плями. Крапку в цьому питанні поставить влада Ісландії, яка замовила генетичну експертизу вбитої тварини. Вона може зайняти кілька місяців.

Видобуток синіх китів є незаконним у всіх країнах світу, починаючи з 1986 року. Цій забороні передували десятиліття їх винищення. Тільки у водах Антарктики в XX столітті вбили 360 тисяч синіх китів.

Незважаючи на заходи, спрямовані на захист тварин, сьогодні у світі налічується, за різними оцінками, від 10 до 25 тисяч синіх китів.

Синій кит – найбільша сучасна тварина, і, ймовірно, найбільше з усіх тварин, що коли-небудь існували на Землі. Його довжина сягає 33 метрів, а маса – 150 тонн.


Раніше, НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що вперше за всю історію наукових спостережень у прибережних водах затоки Акаба, в Червоному морі помітили синього кита.

Нагадаємо, раніше ми писали про топ-5 кращих готелів в Єгипті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: