Сила в правді

Навігація
Головна Новини "ЛДНР" напророкували швидкий кінець через від'їзд пропагандиста Прилєпіна

“ЛДНР” напророкували швидкий кінець через від’їзд пропагандиста Прилєпіна

Журналіст Роман Цимбалюк пригадав відомий вислів про щурів, які першими біжать з корабля.

”ЛДНР” напророкували швидкий кінець через від’їзд пропагандиста Прилєпіна
в Новини/Соціальна правда

Те, що  російський письменник-терорист Захар Прилєпін покинув  “ДНР”, свідчить про те, що Москва вже не намагається рятувати ситуацію з псевдореспубліками, які занепадають. Більш того, цей факт також є й сигналом того, що Росія поступово перестає вливати гроші у свій сепаратистський проект на сході України.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку думку висловив журналіст Роман Цимбалюк на особистій сторінці у Facebook.

“Всім відомо, хто тікає з корабля першим. Але тут не про щурів. Корабель не тоне. Поки не тоне, але інтенсивно гниє. Повернення в Москву російського бойовика Євгена Прилєпіна (відомого під псевдонімом Захар Прилєпін) свідчить про те, що Кремль вже не намагається декорувати тріснуту вітрину “русского міра”… Москві зовсім не хочеться витрачати гроші на цей балаган. У майбутньому вони будуть робити ще старанніше вигляд, що нічого не відбувається”, – переконаний він.

Цимбалюк уточнив, що новиною про припинення Прилєпіним своєї “бойової” діяльності влада країни-агресора, крім усього іншого, спробували відволікти увагу свого народу від рекордного підвищення пенсійного віку.

Що стосується ставлення терористів “ДНР” до Прилєпіна, то воно, за словами журналіста, також є не надто привітним. Адже письменник-утікач, по суті, лише виконував роль справжнього бойовика, а усі рекламні ролики за його участі знімалися далеко від лінії зіткнення.

“І найголовніше. Один із гауляйтерів Донбасу дуже ревнивий. Він вважає, що там може бути тільки один Захар, і це не Прилєпін”, – підсумував Цимбалюк, натякаючи на особисту неприязнь ватажка “ДНР” Олександра Захарченка до російського пропагандиста.


“ЛДНР” напророкували швидкий кінець через від’їзд пропагандиста Прилєпіна


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, російський письменник та бойовик так званої «ДНР» Захар Прилєпін прийняв рішення покинути угруповання.

Також ми писали, що російський пособник терористів Захар Прилєпін висловився про участь російського актора Анатолія Пашиніна в АТО на боці України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: