Сила в правді

Навігація
Головна Новини Луценко і амнезія або вибори незабаром

Луценко і амнезія або вибори незабаром

Юрій Луценко займається самопіаром

Луценко і амнезія або вибори незабаром
в Новини/Соціальна правда

Генпрокурор Юрій Луценко запізнився майже на два з половиною роки з початком самопіару у справі розкриття зради у Дніпрі, де кримський суддя-зрадник працював в мерії. Фото і відео зі свідченнями тієї самої зради, які Луценко зараз викладає в Фейсбук, були опубліковані навесні 2016 року. Це був мій пост про сюжет, що вийшов на Громадському. Дата публікації 31 березня 2016 року.


 

Луценко і амнезія або вибори незабаром


У тому матеріалі я навіть номер кабінету міської ради вказав, де працював Чорнобук: «Кабінет номер 432, Дніпропетровська міськрада – нова робоча адреса цього імпозантного хамелеона, який кермував Кримським Апеляційним судом і закликав усіх суддів служити російським окупантам в Криму».

За два тижні я випустив розслідування про те, як Чорнобук ухилився від відповідальності після кримських закликів служити окупантам. У сюжеті “Слідство.Інфо” я розповів де служив Чорнобук, з ким, скільки відслужив. Як влітку 2014 суддя-ренегат захищав Україну, лежачі на травичці, попиваючи дороге вино під м’ясо, тому що «від каш повніють», як пригощав командний склад 39 батальйону територіальної оборони цим вином і дорогими сигарами. Типу, розумію, сигари з вином — це моветон, але у нас війна, знаєте. Ми розповіли, як через 45 днів служби на неіснуючій посаді начальника третьої лазні батальйону, він отримав посвідчення учасника бойових дій і, навіть, орден за доблесну службу, та повернувся працювати суддею в Дніпропетровський апеляційний суд.


 

Луценко і амнезія або вибори незабаром


У сюжеті було навіть про те, як його товариші по службі у батальйоні зі страшними пораненнями збирали гроші на лікування. Чорнобук в цей час літав в Еквадор, щоб поплигати з парашутом і відзначити день тамтешніх збройних сил. Грошей за переліт вистачило б на операцію пораненному командирку розвідки, який міг втратити руку. Що було особливо бридко, в своїх постах з приводу Еквадору Чорнобук міркував про справжній патріотизм, якого так не вистачає Україні. А начальник розвідки, Роман Богатир, під час інтерв’ю мало не плакав від щастя: через рік після страшного поранення роздроблена кістка початку зростатися. Це волонтери зібрали гроші на ту операцію, поки Чорнобук стрибав з парашутом в Еквадорі.Подивіться на дату публікації – 27 квітня 2016 року — це два роки і три місяці до початку піар-компанії Луценка на затриманному судді. Постійний інтерес, який ми піднімали до історії Чорнобука, не дозволив йому зіскочити із посади судді «за власним бажанням» – його звільнили за порушення присяги судді.

Я пам’ятаю, тоді про цю історію писали дуже багато і за за минулий час в історії Чорнобука нічого нового вже не сталося.

Юрій Віталійович, що ж, врешті, змінилося? Ваш запізнілий піар навколо судді-ренегата — це вже не перемога. Вона прокисла з березня 2014 року, коли і сталася зрада. Звичайно, може генпрокурор робив прибирання сміття на столі і лише тепер побачив роздруківку з нашим сюжетом, але у це важко повірити. Набагато імовірніше це тектонічні зрушення, які відбулися у симпатіях Президента і самого Генпрокурора напередодні виборів. Після довгих років повної байдужості з боку СБУ і Генпрокуратури, вони зробили стару історію знову актуальною.

У Грі Престолів було одвічне «зима близько». В Україні близько вибори, в ході яких перерозподіл сфер впливу перетвориться в землетрус за десятибальною шкалою. Особливо гарячим буде протистояння в Дніпрі, де Чорнобук відповідав за питання взаємодії мерії з силовиками і судами.

З одного боку конфлікту інтересів, який вже добре помітний, буде нинішня міська влада з мером Борисом Філатовим, який увійшов у смак і хоче, як мінімум, другого терміну на посаді міського голови. З іншого боку – клан Павелка (нардеп БПП, голова бюджетного комітету Верховної Ради, президент Федерації футболу України) і місцевого напіволігархами Олександра Петровського.


 

Луценко і амнезія або вибори незабаром

 


У пасиві — скандал, пов’язаний із Павелком і організованною ним монополією виробництва штучного покриття для футбольних майданчиків на сотні мільйонів гривень із державного бюджету України та маніпуляції із грошима на проведення фіналу Ліги Чемпіонів у Києві.

Саме тому клану Павелка і Петровського вигідні будь-які проколи конкуретів.  Там паче, Олександр Петровський має величезний фінансовим і силовий вплив, і є генеральним спонсором БПП в Дніпропетровській області. Голова Дніпропетровської облради, Гліб Пригунов, хіба що з руки не їсть у цього спонсора. Він скрізь, де з’являється Петровський. Навіть коли облрада анонсує щось абсолютно аполітичне, наприклад, привіз «благодатного вогню» на Великдень, виявляється, що це Петровський його привіз, а голова облради просто, як привід для ЗМІ, «на підтанцьовках».

Не випадково на телеканалі Президента України вийшов фільм, в якому саме Петровський був названий справжнім рятівником Дніпра від «російської весни», а не якісь там «просто розкручені фігури», в яких легко вгадувалися нинішній мер Дніпра Борис Філатов і його партнер Геннадій Корбан.

Отже, вибори скоро. Генпрокуратура вже намітила з ким вона в одному окопі. Перший, Чорнобук, пішов — надто вигідна для удару фігура. Наступним — приготуватися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: