Сила в правді

Навігація
Головна Новини Медики знайшли причину виникнення небезпечного виду онкології у чоловіків

Медики знайшли причину виникнення небезпечного виду онкології у чоловіків

Вчені виявили небезпечну мутацію, яка сприяє розвитку агресивної форми злоякісних пухлин, яку називають кастраційно-резистентним раком передміхурової залози.

Медики знайшли причину виникнення небезпечного виду онкології у чоловіків
в Новини/Правда про здоров'я

Рак передміхурової залози є третьою за поширеністю причиною смертей від раку у Великобританії. Дослідники з Університету Кардіффа виявили мутацію, яка пов’язана з поганим прогнозом для пацієнтів з цим захворюванням.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише MedicaXpress.

Ця генетична мутація сприяє розвитку агресивної форми злоякісних пухлин, так званого кастраційно-резистентного раку передміхурової залози.

Пацієнти з таким діагнозом спочатку добре реагують на гормональну терапію, у результаті якої знижується концентрація чоловічих гормонів. Але вже приблизно за 2-3 роки майже у всіх хворих розвивається кастраційно-резистентна пухлина, яка практично невиліковна.

Дослідники встановили: коли клітинам простати давали мутацію у гени PIK3CA, вони швидко утворювали пухлини, які розвивали стійкість до гормональної терапії.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, вчені знайшли дієту, яка прискорює лікування раку. Кето-дієта набирає популярність серед любителів фітнесу та спорту.

Також раніше експерти ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я) заявили, що  більше третини випадків онкологічних захворювань можна запобігти, якщо скоригувати спосіб життя і побороти деякі шкідливі звички.

Нагадаємо також, вчені Тулейнского університету в США виявили, що кілька типів лікарських препаратів, що застосовуються на даний час, можуть попереджати  утворення метастазів, які характерні для термінальної стадії ракових пухлин. Ці сполуки допомагають запобігти передачі хімічних сигналів через екзосоми між злоякісними клітинами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: