Сила в правді

Навігація
Головна Новини Парубій розповів, коли ВР може проголосувати за зняття недоторканності

Парубій розповів, коли ВР може проголосувати за зняття недоторканності

Парубій розповів, коли ВР може проголосувати за зняття недоторканності
в Новини/Політична правда

На підсумковій прес-конференції після закриття восьмої парламентської сесії спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що український Парламент восени розгляне проект Виборчого кодексу в другому читанні, а також питання зняття депутатської недоторканності, передає НАРОДНА ПРАВДА.


На думку спікера ВР, нардепи зможуть перейти до розгляду питання недоторканності у вересні-жовтні.

“Зараз йде робота в комітеті, і комітет запропонував постанову про порядок розгляду цього питання. Ми повинні спочатку прийняти постанову про порядок розгляду, а потім вже перейти безпосередньо до розгляду зазначених двох документів (по зняттю недоторканності, – ред.). В одному, президентському законопроекті, передбачено скасування з 2020 року, а в депутатському зазначено, щоб недоторканність була відмінена відразу … Я вважаю, що ми в вересні-жовтні зможемо перейти до розгляду питання по суті “, – підкреслив Парубій.

За його словами, на наступній сесії в залі Верховної ради буде важко знайти 300 голосів за зняття депутатської недоторканності. Втім, наближення до виборів може позитивно вплинути на результат голосування.

“Я думаю, що рішення комітету і постанову про спеціальний порядок розгляду – це не питання великого часу. Я вважаю, що ми в вересні-жовтні зможемо перейти до розгляду питання по суті. Я думаю, у вересні-жовтні ми знайдемо 226 голосів для того , щоб прийняти після розгляду КСУ. При цьому, я вважаю неважливим, чи буде це один або інший запропонований законопроект. Тоді ми зможемо виходити на остаточне рішення на наступну сесію. Той факт, що це буде виборчий рік, може бути позитивним для голосування.  226 голосів – знайти легко, а ось 300 голосів буде насправді важко знайти “, – додав глава парламенту.


Нагадаємо, у Верховній Раді був зареєстрований законопроект, що пропонує посилити покарання для педофілів. У ньому пропонується радикально збільшити термін тюремного ув’язнення за згвалтування дітей: до 20 років, без верхнього мінімуму покарання (на даний момент дають від 7 до 15 років залежно від тяжкості наслідків для потерпілого).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: