Сила в правді

Навігація
Головна Новини Стало відомо, коли запрацює Держбюро розслідувань

Стало відомо, коли запрацює Держбюро розслідувань

Стало відомо, коли запрацює Держбюро розслідувань
в Новини/Соціальна правда

Директор Державного бюро розслідувань (ДБР) Роман Труба запевняє, що Госбюро почне роботу у вересні в тій формі, яка буде можлива. У той же час він вказує на відсутність законів, необхідних для повноцінної роботи Бюро, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Інтерфакс-Україна”.

Як розповів Труба в ході круглого столу в п’ятницю в Києві, зараз в Бюро працюють директор, два заступники директора і співробітники патронатної служби – всього 17 чоловік. Він підкреслив, що в даний час проводиться набір на 701 посаду в Бюро, який буде завершений до кінця літа. Всього працюють три конкурсні комісії: дві внутрішні і одна зовнішня.

Також, за його словами, в даний час проводяться тендери на закупівлю товарно-матеріальних цінностей, щоб забезпечити технічну сторону роботи слідчих у вересні.

Зокрема, Труба акцентувати увагу на низку проблем, що заважають повноцінному запуску роботи Бюро, але не залежать від самого ДБР.

“Приміщення центрального апарату в даний час відсутня”, – сказав він, додавши, що з приміщенням територіального управління в Києві також питання. “Приміщення є, але протягом місяця не можу отримати підписи акту прийому-передачі”, – пояснив Труба.

При цьому Труба допустив, що ДБР може купити приміщення: “Купівля приміщень – такий варіант нами розглядається. Не виключаю”.

Директор Госбюро нагадав, що бюджет ДБР на поточний рік становить 45 млн грн, що недостатньо з урахуванням потреб центрального апарату і теруправлінь. “Мене запитують, чи запрацює Бюро у вересні цього року. Так, запрацює. Але в якій формі? Чи запрацюють слідчі підрозділи і держслужбовці”, – підкреслив Труба.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА інформувала, що за призначення в ДБР скандального прокурора Сердюка заплатили $500 тисяч.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: