Сила в правді

Навігація
Головна Новини У Криму зникає рослинність, з'явилися кадри з космосу

У Криму зникає рослинність, з’явилися кадри з космосу

Протягом двох років кількість рослинності на півострові зменшилася на 23%

У Криму зникає рослинність, з’явилися кадри з космосу
в Новини/Соціальна правда

В анексованому Росією Криму зафіксоване значне зменшення рослинності. Недбале ставлення окупаційної влади до унікального природного середовища півострова може призвести до масового вимирання рослинного і тваринного світу, ерозії ґрунту, пожеж в екосистемах та екологічної катастрофи.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

“Дані космічного знімання свідчать про значне погіршення стану унікального рослинного світу Кримського півострова. Недбале ставлення окупаційної влади Російської Федерації до унікального природного середовища у північній, центральній та східній частинах Автономної Республіки Крим може призвести до масового вимирання рослинного і тваринного світу, ерозії ґрунту, пожеж в екосистемах та екологічної катастрофи на півострові”, – йдеться у повідомленні.

За даними дистанційного зондування встановлено, що впродовж двох років індекс NDVI (нормалізований відносний індекс рослинності), який застосовується для кількісної оцінки рослинного покриву, в деяких частинах АР Крим знизився до найнижчої позначки 0,3. Загалом у червні 2018 р. в порівнянні з аналогічним періодом 2016 р., зниження значення загального індексу NDVI по території АР Крим, склало 23%.


У Криму зникає рослинність, з’явилися кадри з космосу

У Криму зникає рослинність, з’явилися кадри з космосу


На думку українського міністерства, дії Росії “свідчать про те, що держава-окупант не зацікавлена в розвитку Криму з його природним потенціалом, а її безвідповідальність призводить до невідворотної шкоди навколишньому середовищу і збитків для цивільного населення, яке проживає на цій території”.


Нагадаємо, в анексованому Криму катастрофічно бракує води, люди навіть кидають власні будинки, адже не мають чим поливати городи. У деяких районах півострова вже оголосили надзвичайний стан.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: