Сила в правді

Навігація
Головна Новини Українцям пояснили, чому вони отримують маленькі пенсії

Українцям пояснили, чому вони отримують маленькі пенсії

Розмір пенсій повністю відповідає рівню офіційних доходів населення

Українцям пояснили, чому вони отримують маленькі пенсії
в Новини/Соціальна правда

Українці отримують мізерні пенсії через низький рівень офіційних доходів та тіньову економіку.

Про це повідомили у Мінсоцполітики, пише НАРОДНА ПРАВДА.

“Насправді, розмір пенсій повністю відповідає рівню офіційних доходів населення. По-перше, рівень доходів прямо впливає на розмір відрахувань до Пенсійного фонду та виплату пенсій сьогоднішнім пенсіонерам; по-друге, він так само впливає на розмір майбутньої пенсії тих, хто сплачує ці внески сьогодні. Тобто, мізерні пенсії є прямим наслідком мізерних офіційних доходів”, — зауважили у міністерстві.

У відомстві пояснили, що внески до пенсійної системи сплачуються лише з декларованої частини заробітку, а тіньовий ринок не бере участі в пенсійній програмі, при цьому, він складає близько 30% економіки України.

“Підвищити пенсії можна, якщо збільшити офіційні доходи населення через зростання зарплат та провівши детінізацію економіки”, — наголосили у міністерстві.

У Мінсоцполітики радять сьогоднішнім пенсіонерам повною мірою використовувати усю державну підтримку, на яку вони мають законне право. Зокрема субсидії на комуналку та допомогу від місцевих органів влади.


Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що підвищення пенсій в Україні відбувається автоматично – без маніпуляцій і виключно на основі законодавчих норм і можливостей бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: