Сила в правді

Навігація
Головна Новини Україну звинуватили у дискредитації будівництва "Північного потоку-2": несподівана заява

Україну звинуватили у дискредитації будівництва “Північного потоку-2”: несподівана заява

Українські держкомпанії витратили майже чверть мільйона доларів за півроку на лобіювання своїх інтересів в США

Україну звинуватили у дискредитації будівництва “Північного потоку-2”: несподівана заява
в Новини/Політична правда

Українські державні компанії, серед яких нафтогаз “Нафтогаз”, витратили майже чверть мільйона доларів за півроку на лобіювання своїх інтересів у США. Гроші виділялися в тому числі і на дискредитацію газопроводу “Північний потік-2“.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у звіті лобістської компанії Yorktown Solutions.

Про контракт “Нафтогазу” з американськими лобістами стало відомо ще в 2017 році. В українській компанії назвали дану міру відповідною реакцією на “інтенсифікацію лобістської кампанії “Газпрому”.

У лютому 2018 року “Нафтогаз” уклав з Yorktown Solutions ще один договір на суму 465 тисяч доларів. Завдання лобістів полягала у підготовці статей, колонок і досліджень, спрямованих проти будівництва “Північного потоку-2”. Також вони повинні були підтримувати інтеграцію українського і європейського енергетичних ринків.

Згідно зі звітом, “Нафтогаз” і його “дочка” – Київська організація роботодавців нафтової та газової промисловості – перерахували Yorktown Solutions на сьогоднішній день 169,9 тисячі доларів. Крім того, лобісти уклали контракт і з українськими військовими держкомпаніями “Укрінмаш” і “Спецтехноекспорт”. Всього від українських держкомпаній вони отримали $215 тисяч.

У той же час, згідно з даними Сенату США, з 2017 року реалізують інтереси “Північний потік-2” компаній лобіювали чотири фірми: Capitol Counsel, Hawksbill Group, Roberti Global і SMW Partners. Всього за цей час вони отримали $2,1 мільйона.


Нагадаємо, раніше ми писали, що європейські політики злякалися наслідків будівництва «Північного потоку — 2».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: