Сила в правді

Навігація
Головна Новини В Україні заборонили важливий препарат для лікування отруєнь

В Україні заборонили важливий препарат для лікування отруєнь

"Ентеросгель ЕкстраКапс" заборонили через непередбачені побічні реакції при застосуванні серії 190318.

В Україні заборонили важливий препарат для лікування отруєнь
в Новини/Правда про здоров'я

В Україні встановили тимчасову заборону на застосування та реалізацію таблеток “Ентеросгель ЕкстраКапс” для лікування отруєнь та виведення токсинів з організму.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таке рішення Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками затвердила у п’ятницю, 13 липня.

Мова йде про “Ентеросгель ЕкстраКапс” капсули по 0,32 грама виробництва ПрАТ “ЕОФ “КРЕОМА-ФАРМ”.

Заборона стосується серії 190318. ЇЇ встановили через непередбачені побічні реакції при застосуванні серії.


В Україні заборонили важливий препарат для лікування отруєнь


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, в Україні тимчасово заборонили продаж та використання популярних льодяників від болю в горлі «Стрепсілс».

Нагадаємо, з 12 препаратів, які українці купують найчастіше, лише 3 мають доведену ефективність. Про це йдеться в дослідженні журналу “Психосоматична медицина та загальна практика”. Більшість медикаментів відпускають без рецептів. Установи, яка контролюватиме правдивість інформації на упаковці препарату згідно із принципами доказової медицини, в Україні немає. А фармкомпанії зацікавлені у якомога кращих продажах своїх продуктів.

Нагадаємо також, 1 січня 2018 року набрала чинності постанова Кабміну, згідно із якою, безоплатно і на пільгових умовах відпускатимуться лікарські засоби, які зареєстровані в Україні в установленому порядку та включені до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

Крім того, кількість неякісних ліків в Україні значно більша, ніж та, про яку звітує Державна служба лікарських засобів і обігу наркотиків. Тому жоден українець не застрахований від використання неякісного або фальсифікованого лікарського засобу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: