Сила в правді

Навігація
Головна Новини Омелян заявив про збільшення кількості чартерів з України

Омелян заявив про збільшення кількості чартерів з України

За три роки кількість чартерних рейсів з України збільшилася вдвічі

Омелян заявив про збільшення кількості чартерів з України
в Новини/Соціальна правда

Протягом останніх трьох років, кількість чартерних рейсів з України зросла в два рази.

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Радіо Свобода.

За його інформацією, в порівнянні з 2015 роком, у 2017 році, кількість пасажирів, нерегулярних чартерних рейсів збільшилася з 1,8 мільйона до майже 4 мільйонів. Загальний пасажиропотік збільшився вдвічі, що говорить про зростаючу популярність авіаперевезень.

Разом з тим, Омелян підкреслив, що лише п’ять відсотків українців вибирають для подорожей авіатранспорт. Крім того, 80 відсотків громадян України взагалі не покидають межі області, в якій живуть. Міністр інфраструктури сказав, що його це пригнічує.

Крім того, він поділився тим, що у міністерстві інфраструктури та міністерстві економічного розвитку і торгівлі України розробляють правила для туроператорів, які будуть спрямовані на посилення їх відповідальності перед клієнтами. В даний час робота туроператорів знаходиться під посиленим контролем уряду.


Нагадаємо, за словами заступника міністра економічного розвитку Михайла Титарчука, причиною почастішання останнім часом випадків затримок авіарейсів є сезонне збільшення пасажиропотоку. Це призвело до того, що кількість українських туристів перевищило обсяг пасажиромісць, які можуть надати чартерні перевізники.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: