РФ відреагувала на заяву США про втручання у вибори

МЗС РФ вважає, що кримінальні справи в США заводяться з політичних мотивів

РФ відреагувала на заяву США про втручання у вибори
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У п’ятницю 13 липня Міністерство закордонних справ РФ відповіло на звинувачення американської сторони дванадцяти співробітників військової розвідки Росії втручання у вибори на території США.

У відомстві Сергія Лаврова відзначають, що Вашингтон нібито посилено намагається відродити стару брехню про “уявне втручання Росії” в американські президентські вибори 2016 року, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Саме для цього спецпрокурор, призначений “розслідувати те, чого не було”, пред’явив звинувачення 12 особам, названими співробітниками Головного розвідувального управління Збройних сил Російської Федерації, зазначають в МЗС РФ, додаючи, що “з нагромадження конспіративних схем, якими намагаються вразити американського обивателя, зовсім не випливає їхня приналежність до даного відомства і причетність до кіберзламів. Та й саме твердження про незаконне проникнення в комп’ютерну мережу Демократичної партії США нічим не підкріплене”.

“Очевидно, що мета цього вкидання – зіпсувати атмосферу перед російсько-американським самітом. Тепер впливові політичні сили США, противники нормалізації відносин між нашими країнами вже два роки промишляють відвертим наклепом, поспішають вичавити максимум з чергової “пустушки”, про яку швидко забудуть”, наголошується в офіційному коментарі.

“Викликає жаль, що у Вашингтоні стало нормою тиражування брехливої інформації, а кримінальні справи заводяться з явних політичних мотивів. Залишається питання: як довго там будуть продовжувати ламати цю ганебну комедію, що ганьбить  США. Адже рано чи пізно її ініціаторам доведеться відповідати за збиток, який вони зі своїх вузькокорисливих інтересів завдали і продовжують завдавати американській демократії, підриваючи довіру до неї”.


Нагадаємо, раніше в США пред’явили звинувачення 12 російським розвідникам у справі про втручання в американські вибори.

Нагадаємо також, проросійські хакери піддали атакам виборчу інфраструктуру як мінімум в 18 штатах.

Джерело: Народна Правда
загрузка...