Booking виключив можливість бронювання готелів в Криму

Незабаром будуть видалені відгуки гостей про об'єкти проживання в окупованому Криму

Booking виключив можливість бронювання готелів в Криму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Сервіс Booking виключив можливість бронювання житла в Криму через санкції Євросоюзу.

При спробі зарезервувати об’єкт для проживання на анексованому Росією півострові на сайті з’являється повідомлення, в якому підкреслюється, що забронювати проживання неможливо, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Власниця одного з хостелів у кримському Судаку опублікувала в Facebook офіційну відповідь від сервісу Booking, в якої пояснюються причини скасування можливості бронювання житла.

У повідомленні наголошується, що компанія Booking.com B. V. базується в Нідерландах і прагне дотримуватися чинних законів. В тому числі і торгових санкцій Євросоюзу щодо Криму. Сервіс Booking.com не може пропонувати послуги, пов’язані з туристичною діяльністю в Криму.

Адміністрація сервісу також додала, що незабаром будуть видалені відгуки гостей про об’єкти проживання в окупованому Криму.


Booking виключив можливість бронювання готелів в Криму


Нагадаємо, у Росії запропонували заблокувати Booking.com, який посідає провідне місце у світі в сфері надання туристичних послуг.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що в розпал сезону пляжі окупованого Криму залишаються порожніми. Разом з тим, пляжі на підконтрольній території Україні забиті відпочиваючими.

Додамо, в анексованому Криму катастрофічно бракує води, люди навіть кидають власні будинки, адже не мають чим поливати городи. У деяких районах півострова вже оголосили надзвичайний стан.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...