Росія захоплює нове місто: українців попередили про атаку

Президент повідомив про нову загрозу

Росія захоплює нове місто: українців попередили про атаку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Російська армія може напасти на Україну ще і з боку Азовського моря.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу глави держави.

Loading...

Петро Порошенко заявив, що Росія може напасти на Маріуполь, про що свідчать дії росіян щодо огляду та блокування входження суден в українські порти в Азовському морі.

Президент зазначив, що Росія посилила своє морське угруповання в Азовській акваторії.

«Ми бачимо, що це робиться для того, щоб заблокувати порти України в Азовському морі, здійснити ескалацію напруги, не виключено, провести військову операцію – атаку на Маріуполь», – зазначив він.


Вітаю учасників багатонаціональних навчань #SeaBreeze2018 – українських воїнів, які разом з військовослужбовцями з 19 країн-членів НАТО і партнерів на морі й під водою, на суходолі і в повітрі ефективно відпрацьовують морську операцію з безпеки у кризовому регіоні.Безумовно, такі спільні навчання, як #SeaBreeze2018, сприяють досягненню ВМС України сумісності із флотами держав-членів НАТО та відродженню військово-морського потенціалу нашої держави. Дякую нашим партнерам за чітку підтримку України у стримуванні російської агресії.Радий також вручити сертифікати на водолазну техніку та спорядження командувачу ВМС ЗСУ віце-адміралу Ігорю Воронченку. Продовжуємо зміцнювати нашу армію! #НоваАрмія

Gepostet von Петро Порошенко am Montag, 16. Juli 2018


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що військовий експерт розповів про види РФ на Азовське море.

Експерт зазначив, що Росія діє в напрямку встановлення контролю над Чорним морем таким чином, щоб будь-яка інша чорноморська країна, так і нечерноморская, яка збиралася б діяти в Чорному морі, не могла б здійснювати ні вільну навігацію, ні вільну військово-морську діяльність, ні інші види діяльності, передбачені міжнародним морським правом.

Джерело: Народна Правда
загрузка...