В Україні заборонили важливий препарат від високого тиску

Під  тимчасову заборону потрапив медичний препарат "Вазар" і під постійну - "Валсартан" китайського виробництва.

В Україні заборонили важливий препарат від високого тиску
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Держлікслужба заборонила вживання і реалізацію двох лікарських препаратів, що  застосовувалися під час лікування артеріальної гіпертензії та серцевої недостатності. Під  тимчасову заборону потрапив медичний препарат “Вазар”, також постійно заборонено вживання препарату “Валсартан” китайського виробництва.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таке рішення 13 липня ухвалила  Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Loading...

Як повідомляється, йдеться про медичний препарат  “Вазар” у  формі таблеток від виробників Актавіс ЛТД (Мальта), Балканфарма-Дупниця АТ (Болгарія, Мальта/ Болгарія). Його заборонено тимчасово,  Держлікслужба постановила вилучити всі серії цього препарату.


В Україні заборонили важливий препарат від високого тиску


Держлікслужба також заборонила вживання  порошка (субстанції) у пакетах поліетиленових “Валсартан” усіх серій від виробника Жейзян Хуахай Фармасьютікал Ко., Лтд (Zhejiang Huahai Pharmaceutical Co., Ltd), Китай у зв’язку з виявленням  домішок, які можуть бути канцерогенними для людини.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, в Україні тимчасово заборонили продаж та використання популярних льодяників від болю в горлі «Стрепсілс».

Також раніше в Україні встановили тимчасову заборону на застосування та реалізацію таблеток “Ентеросгель ЕкстраКапс” для лікування отруєнь та виведення токсинів з організму.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...