Пітту дозволили забрати дітей у Джолі: подробиці рішення суду

Суддя став на сторону Бреда, зажадавши від Джолі, щоб вона надала можливість Пітту більше бачитися з його дітьми.

Пітту дозволили забрати дітей у Джолі: подробиці рішення суду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Бред Пітт зможе забрати у Анджеліни Джолі дітей завдяки новому рішенню суду. Тепер батько зможе бачити їх значно частіше, ніж раніше, оскільки акторові вдалося домогтися перегляду рішення про режим побачень.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Vladtime.

Згідно з  новим рішенням суду, Бред Пітт отримав право регулярно бачитися зі своїми нащадками. За щасливим збігом обставин, черговий період, коли  опіка над дітьми випала Пітту, припав на час з 8 по 14 липня, тому близнюки Нокс і Вів’єн відсвяткували свій день народження з батьком в Лондоні. Анджеліна Джолі відвезла туди дітей через те, що там проходять зйомки сиквела «Малефісента».

Loading...

Пітту дозволили забрати дітей у Джолі: подробиці рішення суду


Востаннє брат з сестрою весело проводили час в компанії Пітта ще два роки тому. Тоді папараці вдалося зробити останній знімок родини Джолі-Пітт  в повному складі. Вся компанія, включаючи Нокса і Вів’єн, батьків Бреда і Анджеліну, поснідали в модному кафе Griddle Cafe у західному Голлівуді.

Менше ніж через два місяці  після того вибухнула одна головних голлівудських драм останнього десятиліття – Джолі подала на розлучення і зажадала одноосібної опіки над дітьми. Пітт в свою чергу подав скаргу і суддя став на сторону Бреда, зажадавши від Джолі, щоб вона надала можливість Бреду більше бачитися з його дітьми.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, Бред Пітт  розповів  американським ЗМІ правду про спільне життя з Анджеліною Джолі, втомившись від її погроз оприлюднити сторінки щоденника.

Нагадаємо, Анджелі Джолі вела докладний звіт про “пекельний бік” свого колишнього чоловіка, в якому актор постає наркоманом, алкоголіком і агресивною людиною.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...