У США викрили російську шпигунку

Марія Бутіна жила в США за студентською візою.

У США викрили російську шпигунку
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Вашингтоні за підозрою в шпигунстві на користь РФ затримали російську громадянку Марію Бутіну. Дану інформацію оприлюднило Міністерство юстиції США.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє телеканал ABC.

Loading...

Відзначається, що Бутіна була затримана 15 липня.

Як зазначається в обвинувальному висновку, з 2015 року і до лютого 2017 року Бутіна працювала за розпорядженням високопоставленої офіційної особи  уряду Росії. Ця особа перебуває під санкціями Мінфіну США.


У США викрили російську шпигунку


Підкреслюється, що росіянці може загрожувати до п’яти років в’язниці за статтею «Змова з метою роботи в якості агента іноземного уряду». Суд у її справі відбудеться 18 липня.

За даними слідства, починаючи з 2015 року і як мінімум до лютого 2017 року Бутіна працювала за вказівкою високопоставленого російського чиновника, який був членом парламенту РФ, а потім почав працювати в Центральному банку Росії. У квітні 2018 року він потрапив під американські санкції. Відзначається, що цей чиновник і Бутіна робили зусилля для того, щоб вона діяла в якості російського агента, «розвиваючи відносини з людьми в США і проникаючи в організації, що мають вплив на американську політику, з метою просування інтересів Російської Федерації».

Додамо, що Бутіна жила в США за студентською візою, не повідомивши американській владі, що діяла як російський агент.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, в США звинуватили 12 російських розвідників у втручанні в американські вибори 2016 року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...