У Канаді вимагають визнати Росію спонсором тероризму: деталі заяви

По всій Канаді 22 липня пройдуть панахиди, присвячені жертвам рейсу МН17

У Канаді вимагають визнати Росію спонсором тероризму: деталі заяви
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Канаду та все світове співтовариство закликали визнати Росію державою-спонсором тероризму, а «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями.

Про це йдеться в заяві президента Конгресу Українців Канади (КУК) Павла Грода з нагоди річниці авіакатастрофи рейсу МН17, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Укрінформ.

Loading...

У своїй заяві Павло Грод підкреслив, що відповідальність за «ганебний вчинок» лежить на російському керівництві. Міжнародному співтовариству необхідно рішуче відповісти на загрози світу, що створює російський режим.

В КУК закликали Канаду та світове співтовариство визнати Росію державою-спонсором тероризму, а «ДНР» та «ЛНР» – терористичними організаціями.


Як раніше писала НАРОДНА ПРАВДА, в Міністерстві закордонних справ Росії побачили спробу дискредитації країни в версії міжнародної слідчої групи про те, що ЗРК «Бук», з якого був знищений малайзійський Boeing, належав російській армії.

Як раніше зазначала НП, в ході незалежного журналістського розслідування було визначено коло осіб, які несуть відповідальність за крах літака рейсу МН17 над Донбасом у липні 2014 року.

Також раніше повідомлялося про ізоляцію одного зі свідків даного злочину в Росії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...