На обкладинці свіжого випуску Time з’явився “Трампутін”

Тема недавньої зустрічі Трампа з Путіним не залишила байдужими видавців журналу

На обкладинці свіжого випуску Time з’явився “Трампутін”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Липневий номер американського тижневика Time вийшов з обкладинкою, на якій зображено обличчя одночасно схожий і на Дональда Трампа, і на Володимира Путіна.

Вочевидь, картинка вийшла шляхом накладення облич президентів США та Росії, тим самим символізуючи подібність їх уявлень про світ, передає НАРОДНА ПРАВДА.

На обкладинці також присутній заголовок: «Криза саміту». Безсумнівно тема недавньої зустрічі Трампа з Путіним в Гельсінкі не залишила байдужими творців журналу.


На обкладинці свіжого випуску Time з’явився “Трампутін”


У той же час в мережі вже назвали лице з обкладинки американського журналу «Трампутін».


Як відомо, на думку більшості людей, і зокрема експертів та політиків, не тільки в США, спільний виступ за підсумками саміту став повним провалом для Трампа.

Для всіх було очевидним, що американський лідер показово намагався догодити Путіну, не задаючи йому очевидних гострих питань. Більш того, президент США фактично вигороджував Путіна та Росію в питанні втручання в американські вибори.

Вже після повернення на батьківщину президентові США довелося виступити з поясненнями, в яких він фактично дезавуював деякі свої спірні твердження після саміту з Путіним.

Джерело: Народна Правда