Не тільки гаряча вода: на столицю чекають серйозні проблеми з електрикою

Киянам загрожують перебої із електропостачанням

Не тільки гаряча вода: на столицю чекають серйозні проблеми з електрикою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У четвер, 19 липня, рішенням Господарського суду було відмовлено у клопотанні замінити ПАТ «Київенерго» на КП «Київтеплоенерго» у якості правонаступника частини боргових зобов’язань за угодою на постачання природного газу між «Нафтогазом» та «Київенерго».

Фактично ухвала суду означає, що ані «Київтеплоенерго», ані громада міста Києва не мусять відповідати за борги ПАТ «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз України», пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Вечірній Київ.

Loading...

Також суд постановив спрямувати до Верховного суду України звернення для вирішення питання конституційності ч. 3 ст. 22 Закону України «Про теплопостачання», на якій наполягає «Нафтогаз».

За даними прес-служби КМДА, Київ подав позов до суду на НАК «Нафтогаз», у якому вимагає визнати укладеними угоди на постачання природного газу і повернути мешканцям міста стабільне постачання послуг.

Серед вимог міста – повернення газу на об’єкти теплогенерації, що дозволить відновити постачання гарячої води киянам. Крім того йдеться про безпеку та стабільне теплопостачання багатомільйонного міста.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, це пов’язано із тим, що з 1 серпня буде повернуто в управління ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6. Вони виробляють не тільки тепло, але й електрику. Якщо їм для роботи не вистачатиме газу, це може спровокувати вимушені відключення електропостачання.


Нагадаємо, київський фунікулер не працюватиме понад місяць в зв’язку з регламентними роботами.

Нагадаємо також, 17 липня вранці, в Києві на адміністративних будівлях та шляхопроводах з’явилися розтяжки з критикою підвищення цін на проїзд.

Джерело: Народна Правда