Поклонська не виконала “наказ” єдиноросів: тепер її чекає покарання

Наталія Поклонська проголосувала проти підвищення пенсійного віку

Поклонська не виконала “наказ” єдиноросів: тепер її чекає покарання
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Наталія Поклонська проголосувала проти підвищення пенсійного віку, незважаючи на заборону єдиноросам голосувати як-небудь інакше, крім «за». Вчинок Поклонської буде обговорюватися на президії фракції «Єдиної Росії», повідомив керівник фракції Сергій Неверов.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на газету «Ведомости».

«У нас було прийнято рішення щодо консолідованого голосування. Обговоримо, які можуть бути варіанти по ній в рамках наших повноважень. Вона — керівник комісії по доходах», — сказав Невєров.

19 липня 2018 року Держдума в першому читанні прийняла законопроект про підвищення пенсійного віку до 63 і 65 років для жінок і чоловіків відповідно. На засідання не прийшли як мінімум вісім депутатів «Єдиної Росії», в числі яких заступник генерального секретаря ради партії Сергій Железняк, а також В’ячеслав Фетисов, Віталій Мілонов та інші. Всього при прийнятті законопроекту відсутньо 17 депутатів різних фракцій.

Колишній прокурор республіки Крим Наталія Поклонська була обрана депутатом Державної Думи в 2016 році за списком партії «Єдина Росія». У нижній палаті парламенту вона зайняла посаду голови комісії з контролю за достовірністю декларування доходів депутатів.

Поклонська неодноразово критикувала пенсійну реформу і підвищення пенсійного віку.

«Я переконана, що пенсійна реформа необхідна. Але, на жаль, запропонований проект закону містить нововведення, з якими я не згодна і їх не підтримую. Тому до другого читання мною готуються поправки і, сподіваюся, вони будуть прийняті і враховані», — сказала депутат після голосування.


Поклонська не виконала “наказ” єдиноросів: тепер її чекає покарання


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що екс-«прокурор» окупованого Криму, депутат Держдуми Наталія Поклонська заявила, що якщо в Україні заборонять серіал «Свати» – буде знищена зв’язок між росіянами і українцями. На думку Поклонської, рішення СБУ є абсурдним, і воно показує, що основною метою Служби безпеки є знищення «непорушной зв’язку між народами Росії і України, знищити мову, знищити традиції, знищити справжню, гарну і красиву Україну».

Також, російський актор, зірка серіалу «Свати» Федір Добронравов заявив, що нічого не знає про заборону в’їзду в Україну. Також він заперечує, що відвідував анексований Крим.

Нагадаємо, раніше Держкіно повідомило про скасування державної реєстрації та анулювання прокатного посвідченняодного російського телесеріалу і двох фільмів. Зокрема мова йде про серіал «Серце не камінь» (реж. Д. Сорокін; Росія, 2012) і т / фільмів «І все-таки я люблю» (реж. С. Гінзбург, Росія, 2007) і «Тариф «Щаслива Родина» (реж. А. Чеботарьова; Росія-Україна, 2013).

Джерело: Народна Правда