Румунія надала Україні імпортний хлор

Очистка питної води без хлору неможлива.

Румунія надала Україні імпортний хлор
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Віце-президент Асоціації водоканалів України Ольга Бабій повідомила, що в Україну вже почав надходити імпортований хлор із Румунії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “112 Україна“.

Loading...

Як зазначила Бабій, хлор, без якого неможлива подача питної води, почали завозити невеликими партіями – 30-40 тонн на тиждень з Румунії. Також до 30 серпня в Україну почнуть доставляти хлор з Польщі  і Словаччини, а також цистернами з Узбекистану.

Вона додала, що зараз переобладнуються всі потужності, що дозволить Києву та Кривому Рогу  приймати цистерни з хлором і переливати його в контейнери для інших споживачів.

Як відомо, в Україні склалася важка ситуація  з наявністю хлору для очищення води. Найбільше це  торкнулося Харкова, Запоріжжя, Кропивницького і Вінниці. У Києві залишилося хлору ще десь на місяць.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, підприємство “Дніпроазот”, який є виробником рідкого хлору, що використовують водоканали для знезараження питної води, досі не відновив свою роботу. Залишки хлору, які були на момент його зупинки, реалізовані повністю.

Також у  «Київводоканалі» повідомили, що  можуть обмежити подачу води, зберігши її на кілька годин на добу.

Нагадаємо, київська влада планує до 2019 року знищити хлорне господарство та перейти на сучасну технологію очищення води.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...