Вступна кампанія в Україні: працівників вишів почали затримувати за хабарі

В Одесі, Охтирці та Умані працівники вищих навчальних закладів погоріли на хабарі

Вступна кампанія в Україні: працівників вишів почали затримувати за хабарі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

У середу, 18 липня, у Сумській, Черкаській та Одеській областях правоохоронці затримали працівників вищих навчальних закладів за отримання неправомірної вигоди.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу Нацполіції.

Loading...

Декан та завідувач лабораторії однієї з Одеських академій вимагали від трьох абітурієнтів 5 тисяч доларів США, обіцяючи вступникам допомогти потрапити до навчального закладу.

Також у освітян працівники територіальних управлінь захисту економіки вилучили чотири конверти з 2 600 доларами США та 2 500 гривнями та прізвищами інших абітурієнтів.

У Черкаській області декан одного з інститутів вимагав від абітурієнта понад 5 тисяч гривень за складання вступних іспитів та зарахування до навчального закладу.

На Сумщині ж заступник директора вищого навчального закладу забажав від майбутнього студента 10 тисяч гривень, але під час одержання першого “траншу” у 2 тисячі гривень, був затриманий.

Кримінальні провадження відкриті за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.Працівникам освіти загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до 3-х років, з конфіскацією майна.

Правоохоронці встановлюють інші факти отримання неправомірної вигоди працівниками вишу.


Нагадаємо, заступницю декана одного з університетів на Луганщині викрили у систематичному хабарництві, яка вимагала гроші від студентів, що мешкають на окупованій території.

У той же час хабар у $300 тисяч не став причиною для звільнення з посади директора інституту.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...