Замість моря – болото: свіжі фото з окупованого Криму неприємно дивують

Туристи у Ялті купаються у морі, яке більше схоже на болото

Замість моря – болото: свіжі фото з окупованого Криму неприємно дивують
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У мережу виклали фото найпопулярнішого пляжу Ялти у окупованому Росією Криму. Після зливи вода у морі поблизу пляжу “Приморський” перетворилася на бридке болото.

Відповідне фото виклав в Twitter КРЫМский бандеровец, розповідає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

“Крим. Окупована Ялта. Найбільш завантажений пляж міста – Приморський – в центрі міста. Пік сезону. Понаехі після сильної зливи виперлися купатися в болоті”, – підписав фото КРЫМский бандеровец.


Замість моря – болото: свіжі фото з окупованого Криму неприємно дивують


Зазначимо, навіть у розпал літа, більшість кримських пляжів виглядають порожньо та сумно.


Нагадаємо, сприяє занепаду Криму й те, що популярний сервіс Booking виключив можливість бронювання житла в Криму через санкції Євросоюзу. При спробі зарезервувати об’єкт для проживання на анексованому Росією півострові з’являється повідомлення, що забронювати проживання неможливо.

Нагадаємо також, у Криму зафіксоване значне зменшення рослинності. Недбале ставлення окупаційної влади до унікального природного середовища півострова може призвести до екологічної катастрофи.

Крім того, росіянин, якому довелося побувати на окупованому його країною півострові, був прикро вражений змінами, які сталися з Кримом останніми роками. Він з сумом констатував, що у 2010 році в Криму було веселіше, адже набережна була переповнена, працювали ятки з сувенірами та їжею, було набагато більше атракціонів та розваг.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...