Скандали в «АТБ» набирають обертів, надходять масові скарги

Українці постійно пишуть скарги на мережу "АТБ"

Скандали в «АТБ» набирають обертів, надходять масові скарги
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Мережа українських супермаркетів «АТБ-Маркет» за останній час попала в ряд скандалів, які можуть вдарити по її репутації.

Так, українці постійно скаржаться на неякісний товар на полицях магазину. І останнім часом таких скарг стає все більше.

Loading...

«Товар часто прострочений. В наявності його часто немає. Особливо курка. На упаковці пишуть, що все норм. Але за фактом смердить, наче місяць на сонце валялося. Якість товару ніхто не контролює. Можуть відверту отруту продавати роками», – скаржиться у мережі киянин.

При цьому українці навіть не можуть поскаржитися на зіпсований товар, так як керівництво магазину грубіянить навіть клієнтам.

«Заходити в магазин і купувати — це мій вибір, а не працівника магазину. Грубіянити клієнту — це не дозволено! Будьте так ласкаві підберіть персонал так, щоб покупець був задоволений. Ми ж платимо наші гроші! Так не гарно!», — пише на форумі з скаргами розлючена українка.

Крім цього, часто касири хамлять покупцям, а охорона не діє і покриває своїх.

«Нема здачі у касирів. При цьому грублять, підвищують голос. Покупці кидають свій товар і йдуть без покупок. Охоронець замість того що б стежити за порядком, приєднується до касира з не доречним гумором: «прям якогось важливого покупця втратили», — обурюється покупець з Одеси.

Зазначимо, що за свій неякісний товар мережа «АТБ» вже поплатилася. Наприклад, у Сумській області Держпродспоживслужба провела перевірку місцевого магазину «АТБ-Маркет» та наклало на нього штрафні санкції в розмірі 8,5 тисяч гривень.

Відомство знайшло порушення, які полягали у «невідповідності продукції вимогам технічних регламентів за умови введення в обіг такої продукції».

В «АТБ» намагалися оскаржити штрафи, але суд підтвердив наявність порушень в магазині і зобов’язав сплатити штраф.

«Таким чином, порушення, зафіксовані відповідачем, полягали у невідповідності продукції вимогам технічних регламентів за умови введення в обіг такої продукції», — було сказано в рішенні суду.

Ще один скандальний випадок може послужити судовим позовом проти мережі «АТБ». Так, співробітники мережі супермаркетів «АТБ-Маркет» скаржаться на сексуальні домагання з боку охоронців магазину.

Українка анонімно в мережі повідомила, що в «АТБ» до працівників ставляться як до тварин. До того ж охорона постійно домагається співробітниць.

«Відносини жахливі, перекурів немає. Ставляться як до тварин. Ще й служба безпеки чіпляється до всіх без приводу та з приводом. Хто його взагалі взяв, мацає дівчат. Заграє в той час, коли його відшивають, і все одно крутить роман з комірником. Хіба можна заводити стосунки в АТБ?» — пише в мережі дівчина.

До того ж керівництво «АТБ» не бажає звільнити співробітників, так як в магазині постійна мінливість кадрів.

«Не можу звільнитися, керуюча не хоче звільняти так як в магазині велика мінливість. Мені каже: «Шукай не офіційну роботу, а трудова нехай буде в АТБ. Так як у мене дев’ять вакансій», — пише співробітниця магазину в мережі.

Додамо, що навіть такий простий захід, як відкриття магазину «АТБ» перетворює на фарс, яке закінчується скандалом.

Так, українці виступили проти відкриття магазину мережі «АТБ-Маркет» у місті Калуш. На відкриття супермаркету люди вишикувалися в чергу ще з семи годин ранку.

Супермаркет заманював перших покупців продуктовими пакетами з маслом, борошном, цукром, пластівцями та пряниками. Українці були в шоці від такої «доброчинності».

«Ось це стидоба! В АТБ прийшов поза черговий «гумконвой», «Жах якийсь!», «Дичина», «Халява», «Знову політика, навіть на відкритті магазину. Люди, не дико від цього?», «Завтра скажуть голосуйте за нас, дадуть гречки і всі ці люди знову будуть стояти в черзі», «Просто шок, пакети могли б і в візка складати, а не кинути на землю як собакам», «Це совок», «Позорище», «Стояти в такій черзі, витрачати свій час, щоб купити трохи дешевше або з’їсти шматок халявного частування. Це абсурд. Немає самоповаги», — обурювалися українці в мережі.

Роздрібна мережа компанії «АТБ-Маркет» заснована в 1993 році. Співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, стан кожного оцінюється в 208 млн доларів.

В 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Мова йде про мережі магазинів ПУД, що працюють на окупованому півострові після 2014 року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...