“Це класика!”: Трамп спробував скомпрометувати Клінтон

Трамп розмістив в Twitter відео з Хілларі Клінтон, яка підтримує сильну Росію

”Це класика!”: Трамп спробував скомпрометувати Клінтон
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент США Дональд Трамп  в мережі пригадав інтерв’ю Хілларі Клінтон російському телебаченню, в якому вона говорила, що Сполучені Штати Америки хотіли б бачити Росію сильною.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Трамп розмістив відеозапис уривка інтерв’ю на своїй сторінці в Twitter.

Loading...

“Ми дуже хочемо, щоб Росія була сильною, тому ми вважаємо, що це в інтересах усього світу, щоб Росія була сильною, повноправною, процвітаючою, стабільною”, — говорить Клінтон  російському телеканалу.

“Чи дізнаються про це демократи і фальшиві ЗМІ? Це класика!”, — прокоментував відеозапис Трамп.

Під час інтерв’ю 2010 року федеральному “Первому каналу”,  цитованого Дональдом Трампом, Хілларі Клінтон, яка тоді працювала на посту держсекретаря США,  спілкувалася з  відомим російським журналістом  Володимиром Познером.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, 165 липня в Гельсінкі відбувся  саміт лідерів США та Росії.

Після саміту на прес-конференції Дональд Трамп відзначився заявами, за які його гостро критикували, причому не тільки на батьківщині. Деякі з коментаторів зазначили, що це був найганебніший виступ американського лідера за всю історію.

Тижневик Time опублікував на обкладинці зображення, на якому з’єднані обличчя Трампа та Путіна, що символізує схожість думок лідерів двох держав.

Додамо, що сам Трамп вже написав на своїй сторінці у Twitter, що очікує з нетерпінням на другу зустріч з Путіним, щоб почати здійснення тих багатьох речей, які вони вже обговорювали. Трамп перерахував деякі з них: безпека Ізраїлю, припинення тероризму, кібератаки, поширення ядерної зброї, торгівля, Близький Схід, Україна, Північна Корея.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...