У Новій Каховці магазин «АТБ» влаштовує «жахливе життя» городянам

«АТБ» заборонили роботу в нічний час

У Новій Каховці магазин «АТБ» влаштовує «жахливе життя» городянам
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Новій Каховці магазину «АТБ-Маркет» заборонили роботу в нічний час через скарги городян.

Про це сказано в рішенні міськради № 330 від 21 серпня 2017 року.

Повідомляється, що мешканці будинку №11 по вулиці Дружби поскаржилися на шум у нічний час від магазину АТБ-Маркет”.

«Відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму”, рішенням Новокаховської міської ради від 20 травня 2008 року №750 “Про встановлення Правил благоустрою території міста Нова Каховка, забезпечення в ньому чистоти і порядку та правил дотримання тиші в громадських місцях в місті Нова Каховка”, керуючись статтею 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “, виконавчий комітет міської ради вирішив: встановити режим роботи магазину “АТБ-Маркет”, розташований по вул. Дружби, 11/2, з 08.00 до 22.00, без перерви та вихідних», – сказано в рішенні.

Однак керівництво «АТБ» не погодилася з цим рішенням і оскаржує його в суді. І вже майже рік триває судовий процес. І весь цей час магазин «АТБ» працює у нічний, заважаючи нормально жити місцевим жителям.


У Новій Каховці магазин «АТБ» влаштовує «жахливе життя» городянам


У Новій Каховці магазин «АТБ» влаштовує «жахливе життя» городянам


Нагадаємо, у київському магазині «АТБ-Маркет» покупця змусили витирати бруд з підлоги, при цьому ображаючи клієнта.

Роздрібна мережа компанії «АТБ-Маркет» заснована в 1993 році. Співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, стан кожного оцінюється в 208 млн доларів.

В 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Мова йде про мережі магазинів ПУД, що працюють на окупованому півострові після 2014 року.

Джерело: Народна Правда