Ізраїль провів масштабну атаку на ХАМАС у секторі Газа

ЦАХАЛ завдав нищівного удару по військових об'єктах ХАМАС в Секторі Газа

Ізраїль провів масштабну атаку на ХАМАС у секторі Газа
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У п’ятницю ввечері, 20 липня, ізраїльські Військово-повітряні сили, танки і артилерія атакували близько 60 об’єктів палестинського ісламистського руху ХАМАС у секторі Гази.

У південній частині сектора атаковані 25 цілей, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ізраїльські ЗМІ.

Всього були знищено п’ять штабів бойового крила “Ісламського руху опору” “Бригад Ізаддіна аль-Касама”, командні та контрольно пропускні пункти, база безпілотних апаратів, база ППО, а також завод з виробництва компонентів для підземних тунелів.

У північній частині сектора Гази ЦАХАЛ (Армія оборони Ізраїлю) атакувала не менше 15 об’єктів.Зокрема, була знищена штаб-квартира “Бригади Зайтун”, одного з підрозділів ХАМАСу, склади зброї і боєприпасів, тренувальні майданчики, спостережні пункти, офісні приміщення та інші об’єкти.

Ізраїль провів масштабну атаку на ХАМАС у секторі Газа

Пізніше прес-служба Армії оборони Ізраїлю опублікувала карти, на яких показано штаби Хамасу, знищені в районах Зайтун, Хан-Юніс Аль-Бурейдж.У свою чергу, МОЗ Гази повідомив, що в результаті дій ВПС Цахалу були вбиті четверо жителів сектора, ще близько 120 отримали поранення.

Після півночі катарський телеканал “Аль-Джазіра” передав, що угрупування, які діють у Газі, погодилися на перемир’я.


Зазначимо, ввечері 20 липня, на кордоні Гази жителі сектора кинули кілька вибухових пристроїв у бік ізраїльських солдатів, в результаті чого був убитий військовослужбовець ЦАХАЛу.
У відповідь Армія оборони Ізраїлю завдала удару по позиціях Хамас, а з сектора Гази в бік ізраїльській території було випущено три ракети.


Нагадаємо, після взаємних атак Ізраїль і ХАМАС тиждень тому оголосили про перемир’я.

Джерело: Народна Правда