Одеський кінофестиваль-2018: названо найкращий український фільм

Одеський кінофестиваль-2018: названо найкращий український фільм
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За версією Міжнародної федерації кінопреси ФІПРЕССІ, кращим українським повнометражним фільмом Одеського міжнародного кінофестивалю, який завершується сьогодні в Одесі, стала документальна стрічка Дельта українського режисера-документаліста Олександра Течинського.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на прес-службу ” кінофоруму.

Дельта – повнометражний документальний фільм про людей, які живуть в дельті Дунаю, у Вилковому, і заробляють на життя важкою працею, але при цьому радіють життю. “У мене питання до того хлопця, який назвав це місце українською Венецією: мужик, ти серйозно?” – розповідав Течинский про свій фільм напередодні кінофестивалю.

Фільм Дельта в цьому році приймає участь в Національній конкурсній програмі ОМКФ, в якій, крім нього, беруть участь чотири повнометражних українських фільмів і 13 короткометражок.

А. Течинский раніше працював фоторепортером, а його кінодебютом став документальний короткометражний фільм “Сери і сеньйори” про хасидів в Умані.

Як повідомлялося, в конкурсну програму 9-го ОМКФ увійшли фільми з України, Польщі, Австрії, Франції, Індії, Румунії, Білорусі, США, Греції, Бельгії, Колумбії, Норвегії, Іспанії, Великобританії, Туреччини та Палестини. В рамках Національної програми фестивалю було показано 5 14 повнометражних і короткометражних фільмів. У Міжнародному конкурсі брало участь 12 повнометражних фільмів.


Нагадаємо, фільм «Донбас» українського режисера Сергія Лозниці отримав премію за кращу режисуру на Каннському фестивалі у Франції.

Джерело: Народна Правда