Республіканці висунуть “нового” кандидата в президенти США

Республіканці висунуть “нового” кандидата в президенти США
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Республіканська партія США проведе свій черговий з’їзд для висунення кандидата на пост президента в 2020 році в місті Шарлотт у штаті Північна Кароліна. Таке рішення було прийнято в п’ятницю на засіданні Національного комітету республіканців в Остіні (штат Техас).

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на агентство Reuters.

“Ми відправимося в Шарлотт”, — заявила голова Національного комітету Республіканської партії Ронна Ромні Макденіел. Вона очікує, що на майбутньому з’їзді партія знову висуне в президенти нинішнього главу США Дональда Трампа, а на посаду віце-президента — Майкла Пенсі, також займає зараз цю посаду.

Як очікується Північна Кароліна, повинна мати ключове значення для переобрання Трампа в 2020 році. У колегії вибірників, що складається з 538 осіб і які обирають президента США, штат представлений 15 голосами. Цей штат є таким, що “вагається”, на виборах президента перемога в ньому дістається то республіканцям, то демократам. У 2008 році Північна Кароліна проголосувала за демократа Барака Обаму, проте в 2012 році жителі штату підтримали республіканця Мітта Ромні, а в 2016 році — Трампа.

Дональд Трамп був обраний президентом США 8 листопада 2016 року і вступив на посаду глави держави 20 січня 2017. Він неодноразово давав зрозуміти, що має намір балотуватися на пост президента на другий термін в 2020 році. Наприкінці лютого стало відомо, що Трамп визначився з кандидатурою керівника свого нового виборчого штабу, доручивши цю роль 42-річному фахівцю з цифрових медіатехнологій Бреду Парскейлу.


Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп пообіцяв стати найгіршим ворогом для президента Російської Федерації Володимира Путіна, якщо відносини між країнами не налагодяться.

Джерело: Народна Правда