США готові зняти санкції з компанії російського олігарха

США готові зняти санкції з компанії російського олігарха
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Міністр фінансів США Стівен Мнучін заявив, що його відомство готове зняти санкції з російського виробника алюмінію – компанії Русал.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Reuters.

За словами Мнучіна, уряд США не має намірів витіснити “Русал” з бізнесу, адже компанія грає важливу роль на глобальному ринку алюмінію. Зараз мета американського уряду – “знайти прийнятне рішення”, зазначив Стівен Мнучін.

Як зазначає видання, останнім часом почастішали сигнали про можливе скасування введених проти “Русала” обмежувальних заходів. На це вплинуло не тільки те, що керівництво компанії врахувало вимоги американського уряду щодо змін у складі ради директорів.

Ще одним чинником стали негативні явища на глобальному ринку алюмінію, викликані накладеними на “Русал” санкціями.

Раніше Міністерство фінансів США заявляло про можливість зняття санкцій з російської компанії “Русал” і її дочірніх структур, якщо бізнесмен Олег Дерипаска відмовиться від контролю над компанією.

Як повідомлялося, 18 травня Олег Дерипаска покинув раду директорів “РусАла”. Про це повідомила компанія En+ , яка є основним власником алюмінієвого гіганта. Дерипаску замінить незалежний директор En+ Філіп Мейлфейт.


Нагадаємо, в травні Держдума прийняла в третьому читанні законопроект «Про заходи впливу на недружні дії США та інших іноземних держав». На початку червня Путін підписав закон.

Джерело: Народна Правда