Діти-шпигуни: на британські спецслужби працюють неповнолітні

Британські спецслужби, включаючи поліцію, використовують неповнолітніх дітей в якості агентів в своїх операціях проти організованої злочинності

Діти-шпигуни: на британські спецслужби працюють неповнолітні
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Вторинний комітет по перевірці законодавства палати лордів британського парламенту забив тривогу, дізнавшись про плани уряду розширити повноваження правоохоронних органів щодо використання дітей в якості інформаторів, збільшивши термін рекрутування неповнолітніх осіб з одного місяця до чотирьох, що збільшує ризик нанесення шкоди психічному і фізичному здоров’ю підлітків.

У доповіді говориться, що поліція і розвідувальні служби вдаються до вербування підлітків у віці до 16 років з метою отримання від них інформації про наркоділків, терористів та інших правопорушників, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ВВС.

Зазвичай, за місяць неповнолітній агент виявляється не спроможним виконати завдання, і спецслужбам доводиться звертатися за новим дозволом на роботу з інформатором.

У свою чергу міністр Бен Уоллес виправдовує використання таких агентів, якими звичайно виступають підлітки, спіймані вперше, оскільки ті надають слідчим відомості про молодіжні банди та угруповання.

Однак використання неповнолітніх тільки посилить рівень насильства в бандах, оскільки гангстери почнуть приймати свої заходи.

Канцелярія прем’єр-міністра Терези Мей виступила із заявою, в якому схвалила використання неповнолітніх в якості агентів поліцією і спецслужбами в операції проти терористів, наркоторговців і злочинних угруповань, відзначаючи, що це відбувається у виняткових і дуже рідкісних випадках.


Нагадаємо, російські ЗМІ зробили безпритульних з Петровпавловська-Камчатського бійцями “Правого сектора”.

Джерело: Народна Правда