В американському серіалі з’явиться перший супергерой-трансгендер

Персонаж з надздібностями, який з власної волі змінив стать, з'явиться в серіалі "Супергерл"

В американському серіалі з’явиться перший супергерой-трансгендер
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У четвертому сезоні серіалу “Супергерл” з’явиться супергерой-трансгендер по імені Ніа Нал, яку також будуть називати Мрійниця. Цього персонажа зіграє Ніколь Мейнс.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Deadline.

За сюжетом, Ніа Нал приєднається до команди CatCo. Ця молода жінка буде відрізнятися сильним бажанням захистити інших. Уточнюється, що це буде перший супергерой-трансгендер на ТБ.

Також у четвертому сезоні серіалу з’явиться ще два нових персонажа. Віддана своєму командуванню полковник Джонс Хейлі (у виконанні Ейпріл Паркер Джонс). І Манчестер Блек (Девід Аджала), який відрізняється хорошим почуттям гумору, а також може з одним ножем у руці вийти переможцем з перестрілки.

Нагадаємо, в центрі сюжету цього серіалу з всесвіту DC знаходиться кузина Супермена (Меліса Бенойст). Вона відправляється на Землю, щоб доглянути за своїм молодшим братом. На нашій планеті вона набуває нові надздібності.

Четвертий сезон серіалу вийде на екрани 14 жовтня цього року.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла про те, що в соціальних мережах користувачі звернули увагу, що Ганна Дороніна дуже схожа на співачку Світлану Лободу. До зміни статі Ганну Дороніну з Криму звали Андрій.

Нагадай, ВООЗ визнав, що трансгендерність не є психічним розладом.У проекті нової міжнародної класифікації хвороб (МКБ-11), гендерну невідповідність перенесено у розділ про сексуальне здоров’я. Оновлений класифікатор хвороб МКБ-11 буде представлений на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я в травні 2019 року для прийняття державами-членами ВООЗ і повинен вступити в силу 1 січня 2022 року.

Раніше зірка серіалу «Секс у великому місті» Синтія Ніксон зізналася, що її син трансгендер. 52-річна актриса, а нині політик, привітала у соцмережі свого 21-річного сина з закінченням університету і опублікувала спільне фото.Раніше у Ніксон була дівчинка Саманта, а став син Семюел. Сама Синтія вже майже 10 років публічна лесбіянка.

Також раніше повідомлялося, що вперше за 64 роки існування журналу дівчиною місяця в Playboy стала модель-трансгендер Інес Рау. 26-річна модель раніше вже знімалася для журналу, а також знімалася в рекламній кампанії Balmain і для Vogue Italia, а також регулярно бере участь у модних показах.

Джерело: Народна Правда