Стало відомо, коли магнітні бурі “вдарять” по українцям у серпні

Найсильніші геомагнітні коливання українці відчують 16-20 серпня

Стало відомо, коли магнітні бурі “вдарять” по українцям у серпні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Незабаром українцям доведеться пережити низку магнітних бур. Хороша новина в тому, що геомагнітні коливання, які відбудуться у серпні, здебільшого середньої сили.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Подробности”.

На початку місяця, 2-3 серпня, метеозалежні люди можуть відчувати перепади настрою.

Наступна магнітна буря очікується 10 серпня. Вона буде незначною. Майже такими ж будуть геомагнітні коливання 13-14 серпня.

А ось 16-20 серпня, Україну накриє найсильніша магнітна буря місяця. Метеозалежні люди можуть відчувати погіршення самопочуття і перепади настрою. Крім того, можливі порушення в роботі телевізійних трансляцій та мобільного зв’язку.

Остання магнітна буря цього літа відбудеться 29 серпня, геомагнітні коливання в цей день будуть середніми за силою та не завдадуть великої шкоди.


Нагадаємо, відчутну магнітну бурю українці пережили 24 липня. Разом з тим, на думку експертів, нинішні магнітні бурі – слабкі, їх класифікують на рівні G2 за п’ятибальною шкалою.

Нагадаємо також, що в дні магнітних бур з раціону слід виключити смажене, копчене, жирне і гостре. Також не варто зловживати гострими і досить ароматними спеціями.

Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, лікарі розповіли, як пережити ці несприятливі дні.

Джерело: Народна Правда