Український фільм номіновано на премію Європарламенту

Фільм "Жінка на війні" вийде на великі екрани в Україні 16 серпня

Український фільм номіновано на премію Європарламенту
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Фільм ісландського режисера Бенедикта Эрлингссона (Benedikt Erlingsson) “Жінка на війні” (Woman at War) висунутий на нагороду LUX Prize, яка з 2007 року вручається Європейським парламентом.

За сюжетом фільму, який знятий Ісландією спільно з Україною та Францією – 50-річна ісландка по імені Халла бореться проти забруднення навколишнього середовища та удочеряє сироту з України, що втратила сім’ю у ході війни на Донбасі, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Також на LUX Prize номінована стрічка “Стікс” (Styx) Вольфганга Фішера (Wolfgang Fischer) (Німеччина – Австрія) та документальний фільм “Зворотний бік усього” (The Other Side of Everything) Міли Турайлич (Mila Turajlic) (Сербія – Франція – Катар).

Усі картини мають показати в 28 європейських країнах. В український прокат картина вийде 16 серпня.

Український фільм номіновано на премію Європарламенту


“Жінка на війні”, яка вже отримала призи на Каннському кінофестивалі, а також брала участь в Одеському кінофорумі, – енергійна, екологічна і феміністична сага, заклик до громадянського спротиву та боротьби за збереження природи від промислової жадібності і гегемонії.


https://www.youtube.com/watch?v=TFxz4oNfBV0


Переможця конкурсу, який створений для сприяння поширенню європейських фільмів в Європейському Союзі, нагородять 14 листопада у французькому Страсбурзі.


Нагадаємо, найкращим повнометражним фільмом Одеського міжнародного кінофестивалю стала документальна стрічка “Дельта” українського режисер Олександра Течинського.

Також ми писали про те, що російський актор Анатолій Пашинін розповів про свою участь у війні на Донбасі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...