Рибалки виявили в морі мутанта

Невелика акула попалася на гачок рибалок і намагалася звільнитися. У підсумку вона ледь не стала здобиччю велетенського окуня

Рибалки виявили в морі мутанта
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Рибалки зняли на відео рідкісне видовище – гігантського окуня, який напав на невелику акулу. Це сталося біля узбережжя Флориди.

Повідомляє НАРОДНА ПРАВДА. Ролик з’явився на YouTube-каналі ABC15 Arizona.Акула попалася на гачок рибалок.  Намагалася звільнитися. Проте раптом з глибини з’явився гігантський групер, риба з породи окунів, який схопив і потягнув її за собою.

Те що відбувалось приголомшило рибалок, але вони не розгубилися.

Оскільки акула все ще залишалася на гачку, вудлище в руках одного з рибалок зігнулося в дугу. Десять хвилин тривала напружена боротьба з окунем. У підсумку рибалкам вдалося врятувати акулу.

Груперу довелося виплюнути свою здобич. За оцінками очевидців, маса риби могла бути понад 220 кілограмів.


Нагадаємо, в зоопарку міста Сан-Антоніо відбувся поєдинок за перетягування каната між трьома рестлерами і левицею.

Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, із зоопарку Eifel в комуні Люнебах федеральної землі Рейнланд-Пфальц на заході Німеччини недавно втекли два леви, два тигра і ягуар.

Нагадаємо також, у Тернопільській області 14-річний хлопець у міні-зоопарку занадто близько підійшов до клітки лева, і тварина кинулася на нього і вдарив лапою.

Додамо, що в зоопарку Берліна у віці 26 днів за дивних обставин помер білий ведмедик.

Крім того,  раніше ми розповідали, що в мережі з’явилося відео невідомої істоти, схожої на русалку, яке нібито виловили в’єтнамські рибалки.

А ще, вчені візьмуть ДНК у Лохнеського чудовиська. Керівник проекту вважає, що в озері мешкають невивчені тварини, які могли прийматися місцевими жителями за чудовисько.

Раніше, український суд заарештував російське судно-земснаряд Pechora в рамках кримінального провадження за фактом незаконного видобутку піску біля берегів анексованого Російською Федерацією півострова Крим.

Джерело: Народна Правда