Як в Україні отримати високу пенсію: поради експертів

Українці отримують мізерні пенсії і шансів поліпшити ситуацію майже немає

Як в Україні отримати високу пенсію: поради експертів
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Українці отримують найнікчемніші в Європі пенсії – експерти розповіли, що потрібно зробити для того, щоб отримувати максимально можливі виплати вже зараз.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Сегодня, перше, що відразу радять українцям, порахувати, чого і скільки не вистачає.

Далі можна звернутися до Пенсійного фонду або в компанії, які спеціалізуються на підрахунку пенсійних виплат – там можуть підказати, в якому році українцю вигідніше піти на заслужених відпочинок.

Одним з найважливіших є “білий” заробіток, звичайно, краще щоб він був ще й великим. Однак тут слід враховувати, що далеко не всі роботодавці з розпростертими обіймами поспішають приймати на службу фахівців перед пенсійного віку.

У разі якщо змінити роботу не вдасться, можна попросити нинішнього роботодавця  підвищити вам розмір заробітної плати. Щоправда, шанси на це не високі.

Якщо всі ці поради не для вас, можна укласти договір з недержавним пенсійним фондом і робити туди відрахування. Деякі юристи радять відтягнути вихід на пенсію, адже якщо людина не користується правом виходу на пенсію, коли досягла певного віку (тобто  виконала умову про стаж), тоді вона за кожен додатковий місяць роботи отримує надбавку до своєї пенсії на піввідсотка.


Як раніше повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, Держскарбниця виділить Пенсійному фонду позики для покриття касового розриву з надходжень єдиного соціального внеску, що дозволить профінансувати виплату пенсій в липні.

Джерело: Народна Правда