Трамп готує удар по ядерних об’єктах Ірану: з’явилися подробиці та план “атаки”

США та Іран продовжують обмінюватися ядерними погрозами

Трамп готує удар по ядерних об’єктах Ірану: з’явилися подробиці та план “атаки”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Авторитетний телеканал ABC News повідомив про те, що Сполучені Штати Америки за підтримки Австралії завдадуть удару по ядерних об’єктах Ірану.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, за інформацією джерел американських журналістів, військові США можуть завдати удару вже в серпні. Допомогу в боротьбі з Іраном надасть Австралія, не виключено, що підключиться і Великобританія.

ABC News нагадує, що на півночі Австралії є секретний військовий об’єкт (ключовий серед так званого альянсу «П’яти очей» – AUSCANNZUKUS).

Відомо, що декількома днями раніше президент США Дональд Трамп обрушився з різкою критикою і звинуваченнями на голову іранської держави Хасана Роухані. Трамп у своєму Twitter писав: “Навіть не думайте про те, щоб знову загрожувати США. Інакше на вас зваляться біди, рівних яким мало хто відчував в історії людства”.

ЗМІ повідомляли, що Трампа таким чином відповів на заяву Роухані: “Америка повинна зрозуміти, що Іран буде самим нещадним ворогом у війні”.


Нагадаємо, після цих погроз надійшла заява іранського генерал-майора Касема Сулеймані, який попередив Трампа про те, що у випадку війни з його країною, Америку чекають дуже несприятливі наслідки: “Ми поруч там, де ви навіть не можете собі уявити. Якщо ви почнете війну, то ми її завершимо”.

Джерело: Народна Правда