У РФ відмовляються вірити, що американці побували на Місяці: з’явилися дані

Першим на Місяць у 1969 році висадився американський корабель "Аполлон-11"

У РФ відмовляються вірити, що американці побували на Місяці: з’явилися дані
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Стало відомо, що 57% росіян не вірять в те, що у 1969 році американські астронавти висадилися на Місяці. Вони вважають, що дані сфальсифікували в уряді США. І американські астронавти не висаджувались на супутнику Землі. 

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на результати опитування Всеросійського центру вивчення суспільної думки (рос. ВЦИОМ).

Зазначимо, що 65% опитаних, які не вірять у правдивість даних про висадку, мають середню освіту.

Лише 24% респондентів вірять у те, що американські астронавти були на Місяці.

Також 45% опитаних вірять в існування інопланетян: серед них 27% сказали, що вони ховаються від землян, ще 18% вважають, що влада приховує від нас прибульців.

Дослідження проводилося в формі телефонного опитування з 29-го по 30 травня, в ньому взяли участь 2 тис. респондентів. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

За данними США, першим на Місяць у 1969 році висадився американський корабель “Аполлон-11”. А першою людиною яка ступила на поверхню місяця був Ніл Армстронг. Ця подія викликала багато суперечок та різноманітних теорій. Пізніше це все стало іменуватитися “місячною змовою”. На думку скептиків, насправді астронавти із США не літали на Місяць. Що ж відбувалолось насправді – наразі не відомо.


Раніше, стало відомо, що насправді американські астронавти думать про космічну їжу.

Нагадаємо, Вашингтон і Москва спільно працюватимуть над проектом зі створення першої космічної станції на Місяці. Його реалізація проходитиме під керівництвом Національного аерокосмічного агентства США (NASA).

Також фахівці з NASA  зафіксували аномальну поведінку «чорної діри». Астрофізики стверджують, що з «чорної діри» з’явився невідомий об’єкт, який може виявитися новою планетою.

Крім того, вчені SpaceX запустили мишей в космос, щоб людям краще спалося. Вони запустили ракету на борту якої перебували 20 лабораторних мишей. За допомогою різних датчиків за ними стежитимуть і досліджувати як космос вплине на циркадні ритми мишей, їх мікробіоми і інші фізіологічні процеси.

Джерело: Народна Правда