Камера – не перешкода: американські ув’язнені вкрали чверть мільйона доларів

Камера – не перешкода: американські ув’язнені вкрали чверть мільйона доларів
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Кілька сотень ув’язнених в п’яти виправних установах зламали тюремні електронні системи переказу грошей JPay і вивели на свої особисті рахунки в загальній складності $225 тис. Про це повідомили в прес-службі управління виправних установ штату Айдахо, передає НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на газету The New York Times.

Гроші з тюремних рахунків можуть бути витрачені тільки на придбання книг, одягу та продуктів в магазинах у виправних установах. Розробкою системи займалася приватна фірма JPay, яка надає арештантам спеціальні електронні пристрої для виходу в Інтернет, листування з рідними, прослуховування музики і доступу до відеоігор.

Винними у викраденні грошей виявилися 364 ув’язнених, які змогли одержати доступ до грошей через системну помилку. «Їхні дії були навмисними, а не випадковими. Це вимагало знання роботи системи JPay», — зазначив представник прес-служби Джефф Рей.

Зазначається, що більше 50 арештантів додали на свої рахунки понад $1 тис., а одному з ув’язнених вдалося викрасти майже $10 тис.

Зараз JPay відновила понад $65 тис., викрадених арештантами, і заблокувала їм доступ до ігор і музики, поки в’язні не компенсують втрати компанії.


Нагадаємо, у Києві затримали квартирного злодія, який за допомогою альпіністського спорядження вкрав з багатоповерхівки в Одесі 1 мільйон доларів.

Як раніше повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, ПриватБанк попередив про новий вид шахрайства.

Джерело: Народна Правда