Пенсійна реформа: стало відомо, коли позбавлять виплат працюючих пенсіонерів

Пенсіонерів поставлять перед вибором.

Пенсійна реформа: стало відомо, коли позбавлять виплат працюючих пенсіонерів
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Міністерство соціальної політики після проведення пенсійної реформи введе правило, згідно з яким громадяни пенсійного віку мають  вибрати – чи вони продовжують працювати і відмовляються   від пенсії, чи виходять на пенсію відразу і отримують виплати.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в ефірі одного з українських телеканалів зробив  міністр соцполітики Андрій Рева .

Міністр уточнив, що для тих пенсіонерів, які працювали ще деякий час післядосягнення пенсійного віку, виплати будуть підвищеними.

«Після проведення пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило – або ти працюєш, отримуєш зарплату і виходиш на пенсію трохи пізніше, але пенсія у тебе буде більше. Або ти йдеш відразу і отримуєш пенсію, але не працюєш», – розповів Рева.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, раніше  віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що доходи Пенсійного фонду перевищили заплановані, що дає можливість для додаткового підвищення пенсій. Починаючи з 1 липня 2018 року,  мінімальна пенсія складатиме  1435 грн замість 1373 грн.

Ще він нагадав, що починаючи з 1 липня розмір прожиткового мінімуму для усіх категорій громадян збільшиться. У зв’язку з цим будуть переглянуті 50 видів соціальної допомоги та компенсацій.

Також повідомляється, що чорнобильці і люди з великим трудовим стажем, але малою заробітною платою будуть першими в «черзі» на підвищення пенсії. “Мінсоцполітики зараз готує відповідні розрахунки і пропозиції і, на мій погляд, це питання дуже болісне. Але не наша влада винна в тому, що люди тоді отримували мінімальну зарплату”, – заявив П.Розенко.

Джерело: Народна Правда