Названо звички, які викликають онкологію

Навіть звичне для всіх приготування їжі на газовій плиті загрожує онкологічними хворобами.

Названо звички, які викликають онкологію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Канадські вчені назвали звичайні  щоденні звички, які загрожують онкологічними захворюваннями і можуть завдати організму не менше шкоди, ніж куріння і зловживання алкоголем.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Men’s Life .

Loading...

Захоплюватися м’ясом і сиром. Велика кількість таких продуктів у раціоні в чотири рази збільшує ймовірність виникнення злоякісних пухлин.

Часто готувати на газовій плиті. Під час горіння в повітря виділяються окис вуглецю, двоокис азоту, а також формальдегід. Ці речовини можуть провокувати розвиток онкології.

Працювати і відпочивати сидячи. Коли людина багато часу проводить на стільці, виникає ризик захворіти на рак легенів, простати або молочних залоз. Оптимальним рішенням є коротка розминка щопівгодини.

Мало спати. Ті, хто спить менше 7 годин на добу, ризикують захворіти на рак так само часто, як і курці.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, науковці з Великобританії дійшли висновку, що існує взаємозв’язок між чутливістю до гіркої їжі і підвищеним ризиком виникнення раку.

Нагадаємо, американські вчені розробили дві методики боротьби з пухлинами за допомогою генетично модифікованих ракових клітин, що циркулюють у кровотоці.

Нагадаємо також, дослідники з Єльського університету дійшли висновку, що хворі, які лікують онкологічні захворювання за допомогою народних методів, мають у два рази більшу ймовірність померти, ніж ті, хто лікується за допомогою традиційної медицини.

Джерело: Народна Правда
загрузка...