Вступна кампанія-2018: сьогодні з’являться списки бюджетників

Свої результати сьогодні дізнаються ті, хто вступає на бакалаврські програми

Вступна кампанія-2018: сьогодні з’являться списки бюджетників
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У середу, 1 серпня в електронних кабінетах українських абітурієнтів з’являться повідомлення, чи пройшли вони на навчання за рахунок держзамовлення.

Вже зранку схвильовані абітурієнти почали перевіряти свої дані та скаржитися на технічні проблеми, розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на osvita.ua.

Loading...

 

Вступна кампанія-2018: сьогодні з’являться списки бюджетників


Свої результати сьогодні дізнаються ті, хто вступає на бакалаврські програми, а також у магістратуру медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування після закінчення 11 класів.

Зазначається, що бюджетні місця розподілятимуться із застосуванням алгоритму адресного розміщення державного та регіонального замовлення.

Випускники, яких буде рекомендовано на бюджетне навчання, побачать у своєму електронному кабінеті навпроти однієї з заяв напис «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)». Їм до 18-ї години 6 серпня необхідно подати оригінали документів.

Після того, як абітурієнт виконає вимоги, необхідні для зарахування, його статус буде змінено на «Включено до наказу», після чого заклад освіти видасть наказ про зарахування студентів.

Вступники, які не отримають 1 серпня рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв побачать статус «Допущено до конкурсу». Вони автоматично беруть участь у конкурсі на контракт.


Нагадаємо, раніше ми розповідали, що понад половина випускників шкіл (55% від загальної кількості) у цьому році подавали заяви тільки на контракт.

Нагадаємо також, 18 липня у Сумській, Черкаській та Одеській областях правоохоронці затримали працівників вищих навчальних закладів за отримання неправомірної вигоди.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...