Кримчани масово тікають з півострова, кількість росте “на очах”

Виїзд українців з Криму є частиною спланованої демографічної політики РФ

Кримчани масово тікають з півострова, кількість росте “на очах”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Мешканці окупованого Росією Криму масово тікають з півострова. У 2018 році кількість тих, хто залишив Крим, зросла на 25 відсотків. Дехто їде жити на материкову частину України, дехто – до країн ЄС.

Згідно офіційних даних, з Криму виїхали понад 33 тисячі осіб, проте фактична кількість значно вища, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Крим.Реалії.

Loading...

За словами експерта Українського інституту майбутнього Ігара Тишкевича, у 2016 році з території півострова виїхало на 74 тисячі осіб більше, ніж в’їхало.

“Сьогодні йде динаміка заміни населення. За даними на 2017 рік РФ замінила щонайменше 200 тисяч жителів Криму. Це означає, що з Криму виїхали не менше 200 тисяч українців, на їхнє місце приїхали росіяни”, – зазначив експерт.

Російська влада заселяє Крим переважно двома соціальними групами мешканців – це військові із родинами та пенсіонери. Це робиться з єдиною метою – в разі повернення Криму Україні ці люди не лише протестуватимуть, а й будуть готові до силового спротиву.

На думку Тишкевича, виїзд українців з Криму, це частина спланованої демографічної політики РФ.


Нагадаємо, разом із тим, попри те, що окупація Криму Росією триває вже чотири роки, на півострові, зокрема у Алушті, все ще є вивіски українською мовою.

Нагадаємо також, раніше ми публікували чергову порцію світлин порожніх пляжів у тимчасово окупованому Росією Криму.

Крім того, росіянин, якому довелося побувати на окупованому його країною півострові, був прикро вражений змінами, які сталися з Кримом останніми роками. Він з сумом констатував, що у 2010 році в Криму було веселіше, адже набережна була переповнена, працювали ятки з сувенірами та їжею, було набагато більше атракціонів та розваг.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...