У Києві не знайшли жодної легальної шаурми: невтішні результати перевірки

Підступна шаурма вже вклала на лікарняні ліжка 64 людини

У Києві не знайшли жодної легальної шаурми: невтішні результати перевірки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві зростає кількість людей, які отруїлися шаурмою. Жертвами неякісної їжі наразі стало 64 людини, серед яких 7 неповнолітніх.

Разом із тим, у Держпродспоживслужбі заявили, що всі без виключення точки продажу шаурми у столиці працюють нелегально, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ТСН.

У всіх, хто отруївся шаурмою лікарі підозрюють сальмонельоз. Ймовірно, його збудник був у курячому м’ясі, яке не пройшло достатньої термічної обробки.

Перший же рейд встановив низку порушень під час торгівлі шаурмою – відсутня гаряча вода, що провокує антисанітарію, у продавців немає медичних книжок, а також немає жодних документів про курятину, яки б свідчили про безпеку її споживання.

Разом із тим, охочих випробувати долю, скуштувавши апетитної шаурми, не відлякує навіть нещодавнє масове отруєння. Люди покладаються на те, що все готується на їхніх очах.

Зазначимо, масові скарги на самопочуття після споживання шаурми у столиці почали надходити наприкінці липня.


Нагадаємо, заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в Києві Олександр Овчаренко анонсував масові перевірки точок торгівлі шаурмою. Він заначив, що всі вони працюють поза законом.

До слова, раніше ми розповідали про найнебезпечнішу для здоров’я вуличну їжу. Шаурма відкриває цей список. Крім того, ризики для здоров’я несуть хот-доги, смажені пиріжки, біляші, чебуреки та солодка вата.

Джерело: Народна Правда